Plakla telsiz ortodonti

Diş hekimliğinde de gelişmeler ve yenilikler hızla devam etmekte. Telsiz ortodonti uygulaması da bunlardan birisi. Yapılan araştırmalarda, son dört yılda geleneksel diş teli tedavisi yerine şeffaf plak tedavisi talep eden yetişkin hastaların sayısında çok ciddi bir artış söz konusudur. Orthero şeffaf plak tedavisinden memnun kalan hastaların tedaviye yönelik olumlu geri bildirimleri ile referans olacakları yeni hastalar gelmekte.

Orthero Uygulamasının Faydaları

Günümüzde, birçok ülkede son tüketiciyi hedefleyen şeffaf plak tedavisi pazarlamasının etkisi ile, şeffaf plaklarla ortodonti tedavisi ve faydaları noktasında toplum bilinci ve farkındalığı her geçen gün artmaktadır. Tedaviye başlamadan işlem sonrasında dişlerinizin alacağı pozisyonları görebilmeniz en önemli avantajlarından bir tanesi.

Diğer önemli bir avantajı ise dişler üzerine metal braketler yapıştırmak zorunda olmamanız. Estetik olarak da bir yıl bu metaller ile gülümsemek zorunda kalmayacaksınız.

Orthero ile şeffaf plak tedavisi
Orthero ile şeffaf plak tedavisi

Çiğneme avantajı da önemli bir üstünlük sağlıyor şeffaf plak ile ortodonti tedavisinde plakları çıkararak yemek yediğiniz için her türlü gıdayı rahatlıkla yiyebilirsiniz.

Orthero ile Diş Teli Karşılaştırması

Geleneksel diş teli tedavisi ve şeffaf plaklar ortodonti vakalarında efektif olarak kullanılabilir. Yine de daha önce sadece diş teli ile yapılan ortodonti tedavilerinde tecrübe sahibi olan hekimler için Orthero tedavisi ve hastaları hakkında ek eğitime ve dişlerin hareketleri üzerine bir paradigmaya ihtiyaç vardır. Hastaların şeffaf plakları, diş teline tercih etmenlerinde birden fazla sebep bulunmaktadır. Şeffaf plaklar; daha estetik, rahat ve hijyeniktir; çıkarılabilirler ve genellikle diş üzerinde daha az kuvvet uygularlar. Dişçi koltuğunda hastalarla daha az zaman geçirerek, tedavi prosedürlerinin çoğunu asistanlara devretme olanağı sayesinde hekimlerimiz Orthero tedavisinden oldukça memnunlar.
Orthero tedavisi, tıpkı diş telleri gibi, yetişkinler ve ergenler için her yaşta kullanılabilir. Artık birçok yetişkin, kendileri için de uygun bir tedavi çözümü olduğundan, diş teli yerine Orthero tedavisini tercih etmektedir.

Orthero ve Kliniğimiz

Orthero ile, hastalarımıza yüksek kalitede bir şeffaf plak hizmeti sunuyoruz. Orthero tedavisi uygulama noktası olarak kliniğimiz bilgi ve tecrübe birikimi ile telsiz ortodonti uygulayan başarılı klniklerden birisi durumundadır.
Şeffaf plaklar ile ortodonti başarısı sayesinde kliniğimizin prestij ve bilinirliliğini arttırabilme fırsatı yakalamış olduk.
Her hasta için tedavilerinde minimum maliyet ve en az ziyaret ile estetik fonksiyon heedefimize şeffaf plak tedavilerinde de ulaşabildik.

Önceki Yazı2021 Diş Fiyatları
Sonraki YazıDişim Ağrıyınca Hangi Antibiyotiği Alayım?
Diş estetiği ve gülüş tasarımı
24/05/2021

Diş Yaptırmaktan Korkmayın

Dişlerimiz sindirim sisteminin başlangıç noktasıdır ve en önemli görevi üstlenirler. Yediğimiz besinlerin kopartılması, parçalara ayrılması ve öğütülmesi görevini üstlenen sert...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon
2021 diş fiyatları Türkiye İstanbul
27/12/2020

2021 Diş Fiyatları

2021 diş fiyatları ile ilgili sorular gelmeye başladı bile. 2021 implant diş fiyatı, 2021 zirkonyum diş fiyatı ne kadar olacak? 2021 diş dolgu fiyatı değişti mi? gibi. Bu yazıda...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon
İmplant diş yapımı model üzerinde gösterilmiştir.
20/10/2020

İmplant Yaptırmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

‘Ağzımda diş kalmadı’ cümlesi implant sayesinde artık maziye karışıyor. İster tek dişiniz eksik olsun ister hiç dişiniz olmasın implant tedavisi sayesinde artık sağlıklı ve...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon

Yorum Yap