Sertaç Kızılkaya

1970 yılında Adıyaman’da doğmuşum.
İlkokulu Adıyaman Cumhuriyet ilkokulunu bitirdim.
1981 yılında İstanbul Özel Çavuşoğlu Kolejine başladım.
1992 yılında Diş hekimi olarak İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldum.
İş dışında yüzmek, yürüyüş, seyahat ve fotoğraf merakım var. Meslekte 28. yılımı tamamladım. Sürekli eğitim ve yenilikler beni dinç tutuyor.

Eğitim:

1977-1981 Adıyaman Cumhuriyet İlkokulu
1981-1987 Özel Bakırköy Çavuşoğlu Koleji
1987-1992 İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
1993-1997 A.Ü. Sağlık kurumları İşletmeciliği Yönetim Organizasyon (Lisans)
2000- ISO 9001 Kalite Belgelendirme Uzman.( TUV- SUD ve DEKRA)
1993-Mesleki sürekli eğitim kurs panel seminerler.

Çalışma Hayatı

1992 Vatan Hastanesi
1992 Amerikan Hastanesi Diş Hekimi
1993 Özel muayenehanesinde Serbest Diş Hekimi
2014 Korudent Diş Polikliniği Kurucu

Mesleki dernekler:

Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB)
İstanbul Diş Hekimleri Odası (İ.D.O)
Estetik Diş Hekimliği Akademisi  (EDAD)
Türk Oral İmplantoloji Derneği (TOİD)
Diş Hekimliği Dergisi (Yayın Danışmanı)
Vestiyer Akademi

Sertifikalar

1990 yılından itibaren alınmış 60 dan fazla kurs, kongre ve sempozyum katılım ve başarı belgesi.
Eğtimen Diş Hekimi belgesine sahiptir.

Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya kimdir, telefon numarası nedir?

1992 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Mesleğini serbest diş hekimi olarak kendi kliniğinde devam ettiren Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya'nın İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan Korudent Ağız Diş Sağlığı Polikliniğinin telefon numarası 02126616979 dur.

Dt. Sertaç Kızılkaya için nasıl randevu alabilirim?

Diş hekimi Sertaç Kızılkaya dan randevu almak için telefon edebilir veya WhatsApp ile mesaj yazarak randevu alabilirsiniz. Hastalara daha iyi hizmet verebilmek için randevu sistemi ile hasta kabul edilmektedir.
Lütfen randevu saatiniz de klinikte olunuz. Gelemeyeceğiniz veya geç kalacağınız randevular için haber vermeniz gerekmektedir.

Hangi sigorta şirketleri Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya ile anlaşmalı?

Kişisel sağlık sigortanızın detaylarını sigortacınız ile görüşmeniz gerekmektedir. Bazı sigorta şirketleri belirli bir limite kadar ödeme yapmakta olup verdikleri limit üzerine çıkan tedaviler için herhangi bir ödeme yapmamaktadır. Bu nedenle sigorta şirketiniz ile görüşerek limitlerinizi veya ödeme yüzdelerini tam olarak öğrenmeniz gerekmektedir.
Anlaşmalı sigorta şirketleri kesilen fatura diş tedavileriniz yapıldıktan sonra size fatura kesiliyor. Aldığınız faturayı sigorta kurumunuza ilettiğinizde sigorta poliçeniz kapsamına göre size bir ödeme yapılabilir.

Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

İstanbul Özel Korudent Diş Polikliniğinin kurucusu olan Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya kendi kliniğinde hasta kabul etmektedir.
Diş estetiği, lamina venerler, zirkonyum diş kaplama, diş eti estetiği uygulamaları hakkında bilgi almak için randevu alarak görüşebilirsiniz.

Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Diş hekimliğinin bütün branşlarında hizmet verilmekte olup özellikle implant ve implant üzeri diş kaplamaları ile diş estetiği konusunda hizmet verilmektedir. Eğri dişleri düzeltmek için uygulanan telsiz ortodonti alanında da hizmet alabilirsiniz.

Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya için muayene ücreti nedir?

Doğru teşhis ve tedavi planı yapılabilmesi için hasta şikayetleri iyi dinlenilmeli, ağız içi muayene tam yapılmalı ve röntgen değerlendirilmesi ile birlikte tanı, tedavi yoluna gidilmelidir. Kliniğimizde yapılan muayeneler ücretlidir. Muayene ücretine diş röntgeni olarak bilinen ve bütün dişleri görebildiğimiz panoramik diş röntgeni dahildir. Ücret 200 TL dir.

Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Klinikte tedavi olan hastaların klinik ve doktor ile ilgili yaptığı yorumları okumak isterseniz Google yorumlar sayfasına bakabilirsiniz. Bu bölüm ve maalesef klinikte tedavi olmadığı halde rakip olarak gören işletmelerin anlamsız gönderilerini de okuyacaksınız. Diğer değerlendirmeyi size bırakıyoruz.

3.5/5 - (139 votes)