Ortodonti orthero

Dişlerin düzeltilmesi için kullanılan yeni bir yöntemden bahsetmek istiyorum. ORTHERO markası ile devam eden yerli şeffaf plak üreticisi başarılı ilerlemesine devam ediyor. Yurt dışına bağımlı olduğu için çok yüksek fiyatlar ile uygulanan şeffaf plak ile telsiz ortodonti sistemi artık daha uygun fiyatlar ile uygulanabiliyor.

Orthero Nedir?

Tel takmadan plak uygulanarak dişlerin düzeltilmesi işlemleri uzun yıllardır kullanılmaktaydı. Türkiye’ye yurtdışından gelen bu plakların maliyetleri oldukça yüksek olmaktadır. Yerli üretim sayesinde daha erişilebilir olan şeffaf plak ile ortodonti tedavisinin Türkiye’deki ilk ve en büyük markası Orthero dur. Bütün plak ile ortodontik tedavilerinde prensibi aynıdır. İki haftada bir değiştirilen plaklar ile dişlerin hareket ettirilmesi prensibi ile yapılan tedavi hakkında aşağıda daha detaylı bilgiler bulacaksınız.

Orthero Tedavisi

ORTHERO Şeffaf plak fiyatı 2019
Telsiz ortodonti. Planlamada önce sonra durumu görüyorsunuz. ORTHERO Şeffaf plak fiyatı 2019

Eğri olan dişlerin veya aralıklı dişlerin düzeltilmesi için kullanılan telsiz ortodonti sistemi giderek yaygınlaşmakta. Günlük kullanımda önemli avantajlar sağlayan bu telsiz ortodonti sistemi işler üzerine sabit diş telleri yapıştırılmadan uygulanabiliyor. Gün içerisinde sadece yemek yerken çıkarılan bu dişler için hazırlanan özel apareyler mezuniyet törenleri, fotoğraf çekimleri ve özel toplantılar gibi anlarda da çıkar olabilmektedir. Ağızda olduğu sırada bile kolay kolay fark edilmeyen bu plaklar dişlerin üzerine tel takılmadan istenilen sonuca ulaşılmasında başarılı bir şekilde rol alırlar. Gün içerisinde en az 22 saat kullanılması gereken plaklar ile dişler istenilen pozisyonlara getirilebilmekte
Orthero sistemi plaklar ile dişlerin düzeltilmesi işlemidir. İşler üzerine sabit teller takılmadığı için hem ileri yaştaki hastalar hem de genç hastalar için büyük avantaj sağlar. Orta Euro fiyatları değiştirelim fiyatlarıyla karşılaştırıldığında sağladığı üstün avantajlara rağmen daha yüksek fiyatlı değildir. Hangi vakalar için orthero tedavisinin uygun olduğuna orthero uygulayan diş hekimi klinik muayene ve bilgisayar analizi sonrasında karar verecektir.

Previous PostDişlerinizle Neler Yapıyorsunuz?
Next PostDental Health in Pregnant Women

Yorum Yap