İletişim Formu

  WhatsApp İletişim

  Diş Hekimi
  Sertaç Kızılkaya

  E-5 Yanyol Cennet Metrobüs Durağı
  Küçükçekmece/İstanbul

  XQPJ+7C Küçükçekmece, İstanbul

  Telefon :+90 549 347 4347
  Sabit Telefon :+90 212 661 6979

  Gülümsemenizi geri kazanmanıza ve özgüveninizi artırmanıza yardımcı olacak yeni dişler ve protezler sunuyoruz. 

  Günümüz protezleri her zamankinden daha rahat ve doğal görünümlü!

  Uzun süredir eksik dişleriniz varsa ve kısmi bir takma dişe ihtiyacınız varsa, takma dişlerinizi yapmak yaklaşık beş ziyaret alacaktır. İşte bu randevular sırasında bekleyebilecekleriniz:

  • İlk Ziyaret – Son izlenimimiz için özelleştirilmiş dişler üretebilmemiz için bir ön izlenim alacağız.
  • İkinci Ziyaret – Diş laboratuvarımıza gönderdiğimiz bir ölçü alacağız.
  • Üçüncü Ziyaret – Dişlerinizin yüksekliğini ölçebilmemiz için bir ısırma kontrolü yapıyoruz. 
  • Dördüncü Ziyaret – Doğru yüksekliğe ulaştıktan sonra, laboratuar dişleri işlenip bitmeden önce size renk ve şeklini göstereceğiz. Bitim yapılmadan önce hastaların protezlerin görüntüsünden memnun olmalarını sağlarız.
  • Beşinci Ziyaret – Bu son ziyarette yeni dişeri takacağız.Bu sırada gerekli ayarlamaları yapacağız. Takma dişlerinizin bakımını açıklayacağız. Protezlerin yeni olmsı ve ağzınıza yabancı olması nedeni ile daha bazı düzeltmelere ihtiyaç duyması normaldir. Ayarlamalar için her zaman geri gelebilirsiniz.

  Protezler

  Genel olarak, iyi bakmanız şartıyla, protezleriniz en az 5-15 yıl dayanmalıdır. Birden fazla dişin çekilmesine ihtiyacınız varsa, uzun süre dişsiz kalmamanız için geçici protezler sunuyoruz. Bu protezler biz dişlerinizi çektikten kısa bir süre sonra teslim edilir. İyileştikçe, kemik ve diş etleri son şeklini alır. 3- 6 ay boyunca yeniden şekillenmeye devam edecektir. Ağzınız tamamen iyileştikten sonra, Diş hekimi Sertaç Kızılkaya protezinizi veya yeni kaplamanızı size teslim edecektir.

  İmplant

  Daha güvenli bir protez türü arıyorsanız ve implant destekli protez sizin için en iyisi olabilir. Diş hekimi Sertaç Kızılkaya, protezinizin implantlarınıza tam olarak oturduğundan emin olmak için yerel bir laboratuvarla yakın çalışır . Bu protezler size güzel bir gülümseme verirken ihtiyacınız olan ekstra desteği sağlayabilir.

  Türü ne olursa olsun, yeni protezleriniz için bir için bugün bizimle iletişime geçin!