zirkonyum diş kaplama

Günümüzde estetik diş hekimliğinin başlıca gereksinimi olan diş estetiğisağlamlık, doku uyumu ve doğallık konularında bugüne kadar ulaşılan en yüksek noktadayız. zirkonyum diş kaplamalar ile bu konuda gerek diş hekimleri gerek hastalar memnun edici sonuçlar almaktalar. 

Youtube kanalıma abone olduğunuzda diş sağlığı ile ilgili doğru bilgilere hızlı bir şekilde ulaşma imkanınız olacak. Yeni videolardan haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın. Youtube kanalımın linki

https://www.youtube.com/sertaçkizilkaya

Metal porselen ve doğal diş
Metal porselen ve doğal diş

Estetik diş hekimliğinde  her geçen gün metal alt yapılı porselenlerden uzaklaşılmaktadır. Biyolojik olarak tam uyum, doğal görünümü, estetik ve mekanik direnç gibi istediğimiz tüm özelliklere sahip olan bu sistemde alt yapı olarak metal yerine beyaz bir alaşım olan zirkonyum elementi kullanılmaktadır.
Zirkonyum alt yapılı porselenleri hem ön dişlerde kullanabilecek kadar estetik olmaları, hem de arka dişlerde kullanılabilecek sağlam olmaları sebebiyle güvenle tercih etmekteyiz. Bu sistemler  kişilerin yaşam kalitesini arttırıp rahat bir yemek ve gülümseme sağlamaktadır.

Yandaki resimde porselen malzeme ile uygulanmış diş kaplamasında ışık geldiğinde matal opaklığını görüyorsunuz.
zirkonyum uygulama yapıldığında doğal diş gibi ışık geçirgenlik ve iyi bir görüntü elde edilebilmektedir.
Zirkonyum diş fiyatları ile porselen diş fiyatları mukayese edildiklerinde zirkonyum kaplama fiyatları daha yüksek fiyat ile uygulanırlar. Malzeme ve teknoloji olarak daha fazla maliyetlerin olması zirkonyum fiyatlarının porselen fiyatının nerede ise iki katı kadar olmasına neden olur.
Zirkonyum diş kaplama hakkında geniş bilgi verdiğim zirkonyum diş kaplama sayfamı ziyaret edip video izleyebilir daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Zirkonyum Diş Fiyatı ne Kadar?

Size bugün için güncel bilgi vereyim. Ancak yazıyı okuduğunuz sonraki yıllarda zirkonyum diş fiyatı değişmiş olabilir. Bugün itibarı ile zirkonyum diş fiyatı 900 Tl dir.
En ucuz ve en kaliteli zirkonyum diş veya zirkonyum fiyatları hakkında bilgi almak için drsertac.com

Önceki YazıMerhaba Dünya!
Sonraki Yazıİmplant diş fiyati 2013
Diş estetiği ve gülüş tasarımı
24/05/2021

Diş Yaptırmaktan Korkmayın

Dişlerimiz sindirim sisteminin başlangıç noktasıdır ve en önemli görevi üstlenirler. Yediğimiz besinlerin kopartılması, parçalara ayrılması ve öğütülmesi görevini üstlenen sert...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon
2021 diş fiyatları Türkiye İstanbul
27/12/2020

2021 Diş Fiyatları

2021 diş fiyatları ile ilgili sorular gelmeye başladı bile. 2021 implant diş fiyatı, 2021 zirkonyum diş fiyatı ne kadar olacak? 2021 diş dolgu fiyatı değişti mi? gibi. Bu yazıda...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon
İmplant diş yapımı model üzerinde gösterilmiştir.
20/10/2020

İmplant Yaptırmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

‘Ağzımda diş kalmadı’ cümlesi implant sayesinde artık maziye karışıyor. İster tek dişiniz eksik olsun ister hiç dişiniz olmasın implant tedavisi sayesinde artık sağlıklı ve...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon

Yorumlar (5)

Sibel

Mar 11, 2020 at 6:10 PM

Merhaba,üst ön dört dişimde ki renk değişimi beni estetik olarak oldukça rahatsız ediyor.
bir çok kere temizleme işlemi yaptırdım. Ama artık kısa sürede renkleşme yaşıyorum.
bu nedenle dört dişim için zirkon düşündüm.

Reply

Yorum Yap