YAZI GÜNCEL DEĞİLDİR.
Garanti Bankası tarafından verilen dental destek kredisi hakkında bilinmesi gerekenleri kredi kullanmadan önce buradan okuyabilirsiniz.15/02/2013 tarihindeki Güncel oran 1,32 dir
Dosya Masrafı: Şubede, kredi kullandırımı esnasında kredi tutarı üzerinden minimum 100 TL olmak üzere %1,5 dosya masrafı tahsil edilmektedir (Örneğin 5.000 TL tutarındaki bir kredide dosya masrafı 100TL, 10.000TL’lik bir kredide de 150 TL olmaktadır). Bu tutar hasta tarafından hastanın tercihine göre nakit olarak veya Garanti Bankası’ndaki bir hesap numarasından ödenir. Hastanızı bu konu ile ilgili olarak mutlaka bilgilendirmelisiniz.
Hayat Sigortası: Destek Kredisi kullandırımında, hastanızın Hayat Sigortası yaptırması zorunluluğu mevcuttur. Hayat Sigortası, kredi vadesi boyunca kredi tutarını teminat altına almak amacıyla yapılır. Minimum hayat sigortası oranı, kredi tutarının % 0,75’i diğer bir ifadeyle 0,0075’idir. (Örneğin 5.000 TL’lik bir kredide, minimum hayat sigortası tutarı 37,5 TL olmaktadır). Sigorta primi yaşa ve teminata göre değişiklik gösterebilir.
Vade: 48 ve 60 ay vade seçenekleri, Bordrolu çalışanlar için geçerlidir. Adına başvuru girişi yapılacak müşterinin çalışma şeklini dikkate alarak vade seçiminde bulunulması gerekmektedir.
Muvafakatname: Kredi başvurusunun akibetinin Dental Destek A.Ş. ile paylaşılmasına izin verdiğini beyan ettiği Muvafakatname belgesini şubede imzalaması gerekmektedir. Hastanın belgeyi imzalamaması durumunda, başvurunun devam ettirilmeyeceği bilgisini hastanız ile mutlaka paylaşın.
Kesinleşmiş Tedavi Faturası: Banka şubesine gerekli belgeleri ile başvuran hastanın kredisinin onaylanması halinde, kredi kullandırım işlemleri için mutlaka sizin temin edeceğiniz kesinleşmiş tedavi faturasını şubeye ibraz etmesi gerekmektedir.
Kredi Tutarının Otomatik Olarak Klinik Hesabına Geçmesi: Kredi kullandırımı gerçekleştiğinde, kredi tutarının otomatik olarak kliniğinizin hesabınına geçeceğini hastanızla mutlaka paylaşın. Kredi kullandırımı aşamasında hastanızın imzalayacağı Tüketici Kredisi Sözleşmesi’nde, bu husus özelinde bir madde bulunmaktadır.
İlk Taksit Tarihi:Hastanız, ilk taksit tarihini kredi kullandırımı esnasında şubede belirler.
Ödeme Planında 0. taksit: Eğer kredi faiz oranını hastanız ile paylaştıysanız veya tamamını siz ödüyorsanız, söz konusu tutar, müşterinizin ödeme planına 0. taksit olarak yansıtılacaktır. Bu tutar müşteri tarafından ödenmeyecek, kliniğinizin hesabınına geçecek kredi tutarından otomatik olarak düşülecektir. Hastanızı bu konu ile ilgili olarak mutlaka bilgilendirmelisiniz.

Rate post

Rate post
Önceki YazıKANAL TEDAVİSİ İSTANBUL
Sonraki Yazıİmplant Ömrü
Diş İmplant Fiyatı Ne Kadar?
10/04/2023

Alt Üst Çene İmplant Yapımı,

Alt üst çene implant yapımı, diş kaybı yaşayan kişilere yeni dişlerin yerleştirilmesi için kullanılan bir tedavi yöntemidir. Bu yöntem, kişinin çene kemiğine yerleştirilen titanyum...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon
10/04/2023

DİŞ ESTETİĞİ TEDAVİLERİ

Diş beyazlatma, dişlerin renk tonunu açmak veya daha beyaz bir görünüm elde etmek için kullanılan bir diş estetiği tedavi yöntemidir. Diş beyazlatma işlemi, diş hekimi tarafından...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon
Hareketli İmplant Üzeri Protez
10/04/2023

Hareketli Proteze Nasıl Alışılır?

Hareketli protezlerinize alışmak için birkaç öneri verebilirim. Ancak öncelikle hareketli protez kullanan hastaların implant tedavisine uygun oldukları durumda en az 2 implant ile protez...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon

Yorum Yap