ORTHERO Şeffaf plak fiyatı 2019

Pek çok branşta olduğu gibi diş tedavilerinde ve dijital dönüşüm bütün hızıyla devam ediyor. Uygulanan tedavileri ve hasta bilgilerini daha hızlı ve kolay bir şekilde yönetmek diş hekimlerine büyük avantajlar sağlamakta. Günümüzde diş estetiği, zirkonyum kaplamalar ve implantları konuşmaktan diğer gelişmelere fırsat kalmıyor.

Bulut teknolojisi ile kullanıcı bilgilerini internet üzerinden yönetebilmek mümkün. Bu sayede kişi istediği yerden günün her saati bilgilere ulaşabilir. Veriler bulut tabanlı bir merkezde toplanır. Bu ileri teknoloji sayesinde tek bir bilgisayarda olan veriler için güvenlik önlemleri almak zorunluluğundan kurtulmak mümkün.

Hızlı bir şekilde diğer kullanıcılarla bütün verileri paylaşma olanağı yaratılır. Bilgisayarın depolama alanı dolmaz. Bilgisayara istediğimiz zaman internet erişimi olan herhangi bir yerden cep telefonu, tablet veya başka bir bilgisayar ile ulaşmanız mümkün olur.

Bilgiler Her Yerde

Başka bir bilgisayardan ister tabletten veya telefondan bilgileri hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sadece size ait olan kullanıcı adınız ve şifrenizle bütün bilgilerinize rahat bir biçimde ulaşmanız mümkündür. Hasta takibi ve bilgilere erişim artık sorun olmaktan çıkar. Bulut teknolojisinin sağladığı kısa mesaj veya mail ile haberleşme olanakları da hasta-hekim İlişkisine yeni bir boyut katar.

Cerec Zirkonyum ve Bulut

clearfix ile ortodonti şefffaf plak
Clearfix ile ortodonti şefffaf plak

Bu dataların başka sunuculara aktarılması sayesinde depolama ve ortak çalışma olanağı mümkün. diş laboratuvarının yaptığı tasarımlar ve bütün çalışmaları bulut sayesinde takip edebilmek mümkün. Veri şifreleme ile güvenlik sağlanan bu işlemler her geçen gün daha karmaşıklaşıp hayatı da o derecede kolaylaştırmaya devam ediyor.

Ortodonti ve Bulut

Diş çapraşıklığı denilince ortodonti, ortodonti denilince de diş teli akla geliyor. Artık öyle değil durum. Bilgisayar ve 3 D tasarım sayesinde diş plakları ile eğri dişler düzeltilebiliyor. Sistem bulut teknolojisnden de faydalanıyor.

Diş Röntgeni ve Bulut

Diş röntgenlerinin de bulut tabanlı sistemlerde saklanması mümkün. Gittiğiniz her yerde şifre ile bağlanarak görüntülere ulaşılabilir.

Rate post

Rate post
Önceki Yazıİmplantlar Hakkında Sorduklarınız.
Sonraki YazıZirkonyum Diş Kaplama
16/06/2023

Zirkonyum Nasıl Bir Diş

Zirkonyum, son yıllarda diş hekimliğinde popüler hale gelen bir materyaldir. Estetik görünümü, dayanıklılığı ve biyouyumluluğu nedeniyle tercih edilen bir seçenektir. İşte zirkonyum...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon
09/06/2023

Çekilen Dişin Yerine İmplant Ne Zaman Yapılır?

Diş kaybı, estetik ve fonksiyonel açıdan sorunlara yol açabilir. Çekilen bir dişin yerine implant uygulaması, sağlıklı ve doğal bir gülümseme için en etkili çözümlerden...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon
09/06/2023

Senede Bir Kez Diş Kontrolü ve Diş Taşı Temizliği Neden Önemlidir?

Senede bir defa diş kontrolü ve diş taşı temizliği yapmanın önemini anlatma ihtiyacı duydum. Senede Bir Kez Diş Kontrolü ve Diş Taşı Temizliği Neden Önemlidir? Sağlıklı...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon

Yorum Yap