ORTHERO Şeffaf plak fiyatı 2019

Pek çok branşta olduğu gibi diş tedavilerinde ve dijital dönüşüm bütün hızıyla devam ediyor. Uygulanan tedavileri ve hasta bilgilerini daha hızlı ve kolay bir şekilde yönetmek diş hekimlerine büyük avantajlar sağlamakta. Günümüzde diş estetiği, zirkonyum kaplamalar ve implantları konuşmaktan diğer gelişmelere fırsat kalmıyor.

Bulut teknolojisi ile kullanıcı bilgilerini internet üzerinden yönetebilmek mümkün. Bu sayede kişi istediği yerden günün her saati bilgilere ulaşabilir. Veriler bulut tabanlı bir merkezde toplanır. Bu ileri teknoloji sayesinde tek bir bilgisayarda olan veriler için güvenlik önlemleri almak zorunluluğundan kurtulmak mümkün.

Hızlı bir şekilde diğer kullanıcılarla bütün verileri paylaşma olanağı yaratılır. Bilgisayarın depolama alanı dolmaz. Bilgisayara istediğimiz zaman internet erişimi olan herhangi bir yerden cep telefonu, tablet veya başka bir bilgisayar ile ulaşmanız mümkün olur.

Bilgiler Her Yerde

Başka bir bilgisayardan ister tabletten veya telefondan bilgileri hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sadece size ait olan kullanıcı adınız ve şifrenizle bütün bilgilerinize rahat bir biçimde ulaşmanız mümkündür. Hasta takibi ve bilgilere erişim artık sorun olmaktan çıkar. Bulut teknolojisinin sağladığı kısa mesaj veya mail ile haberleşme olanakları da hasta-hekim İlişkisine yeni bir boyut katar.

Cerec Zirkonyum ve Bulut

clearfix ile ortodonti şefffaf plak
Clearfix ile ortodonti şefffaf plak

Bu dataların başka sunuculara aktarılması sayesinde depolama ve ortak çalışma olanağı mümkün. diş laboratuvarının yaptığı tasarımlar ve bütün çalışmaları bulut sayesinde takip edebilmek mümkün. Veri şifreleme ile güvenlik sağlanan bu işlemler her geçen gün daha karmaşıklaşıp hayatı da o derecede kolaylaştırmaya devam ediyor.

Ortodonti ve Bulut

Diş çapraşıklığı denilince ortodonti, ortodonti denilince de diş teli akla geliyor. Artık öyle değil durum. Bilgisayar ve 3 D tasarım sayesinde diş plakları ile eğri dişler düzeltilebiliyor. Sistem bulut teknolojisnden de faydalanıyor.

Diş Röntgeni ve Bulut

Diş röntgenlerinin de bulut tabanlı sistemlerde saklanması mümkün. Gittiğiniz her yerde şifre ile bağlanarak görüntülere ulaşılabilir.

Önceki Yazıİmplantlar Hakkında Sorduklarınız.
Sonraki YazıZirkonyum Diş Kaplama
Diş estetiği ve gülüş tasarımı
24/05/2021

Diş Yaptırmaktan Korkmayın

Dişlerimiz sindirim sisteminin başlangıç noktasıdır ve en önemli görevi üstlenirler. Yediğimiz besinlerin kopartılması, parçalara ayrılması ve öğütülmesi görevini üstlenen sert...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon
2021 diş fiyatları Türkiye İstanbul
27/12/2020

2021 Diş Fiyatları

2021 diş fiyatları ile ilgili sorular gelmeye başladı bile. 2021 implant diş fiyatı, 2021 zirkonyum diş fiyatı ne kadar olacak? 2021 diş dolgu fiyatı değişti mi? gibi. Bu yazıda...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon
İmplant diş yapımı model üzerinde gösterilmiştir.
20/10/2020

İmplant Yaptırmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

‘Ağzımda diş kalmadı’ cümlesi implant sayesinde artık maziye karışıyor. İster tek dişiniz eksik olsun ister hiç dişiniz olmasın implant tedavisi sayesinde artık sağlıklı ve...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon

Yorum Yap