Kozmetik diş hekimliği, diş beyazlatma, ortodontik tedavi ve diş kaplamaları ve diş eti estetiği gibi bir dizi uygulamaların bir veya birkaçının uygulanması ile yapılabilmektedir. Her kişi için uygulanabilecek diş estetiği uygulamaları farklıdır. Kimisi için sadece diş beyazlatma yeterli olabilirken kimisi için birden fazla diş estetiği uygulaması gerekebilir.

Amacımız hastalarımıza mümkün olan en iyi gülümsemeyi kazandırmaktır. Kliniğimiz tam olarak bunu yapmaya odaklanıyoruz ve bütün modern teknik ve teknolojileri sizin için 25 yılı aşan tecrübemiz ile birleştiriyoruz.

Estetik Diş Hekimliği Size En Güzel Gülüşü Verecek

Kozmetik diş hekimliği rahatca gülümsemenizi ve mutluluğunuzu arttıracakbir disiplindir.

Ortodonti Tedavisi: Eğri dişlerin düzeltilmesinin yanı sıra aralıklı ve kaymış dişlerin pozisyonlarını gülüş estetiğine göre ayarlayabilmemizi sağlamaktadır.

Diş Beyazlatma: Renk problemi yaşayan hastalarımız için senelerdir güvenle kullandığım bir estetik destekleyici işlem olan diş beyazlatma hakkında dislerinibeyazlat.com web sitesinden de detaylı bilgiler alabilirsiniz. Kırık, çürük kanal tedavili dişler kaplandıktan sonra diğer sorunsuz dişleri diş beyazlatma yöntemi ile beyazlatıyor ve gülümsemenizdeki estetiği bütünleştiriyoruz.

Harika bir gülümsemeye kavuşmak artık hayal değil. Bilgi, teknoloji ve tecrübelerimi birleştirerek size en iyi gülümsemeyi varmek benim en çok zevk aldığım iş. Güzel dişleriniz ile ilk defa bize gülüyor olmanız bizim için motivasyon kaynağı olmakta.

“Gülüşünüzü değiştirelim”

Bugün arayın sizin için neler yapabileceğimize birlikte karar verelim.

Kısa süre geçerli indirim kodunuzu kaydetmeyi unutmayın 21PSk5

Bir şey teklif edin: İster indirim ister ücretsiz danışmanlık olsun, açılış sayfanızda çekici bir teklifinizin olmasını sağlayın.

5/5 - (1 vote)