İstanbul implant diş kliniği

Diş tedavileri için diş hekimi muayenehanesinde, diş kliniğinde veya bir diş hastanesinde tedavileri uygulayabilir. Diş hekimleri hastaları muayene eder, bulguları kaydeder dişlere, ağız ve çeneye ait hastalıkları ve anomaliler üzerinde diş oluşumunu teşhis eder. Diş tedavilerini ve müdahalelerini gerçekleştiren önlemleri belirtirler. İstanbul ili diş kliniği ve diş hastanesi sayısı bakımından Türkiye’nin önde gelen şehri.
1992 yılında başladığım muayenehane hekimliğinden bugün, dört üniteli modern Korudent diş kliniğine geçişimin hikayesini de diş hekimi Sertaç Kızılkaya sayfasından okuyabilirsiniz

İstanbul’da Diş Tedavisi

Modern ekipmanlar ve kaliteli insan gücü sayesinde dünyanın da gözbebeği olma yolunda. Bizim kliniğimize de Türkiye’nin dört bir yanından hastalar diş tedavilerini yaptırmak için geliyorlar. Yurtdışından gelen hastalarımıza en çok uyguladığımız tedaviler implant, estetik diş tedavisi, zirkonyum diş kaplama ve yaprak porselenler. Yurtdışından gelen hastalar için hızlı ve kaliteli işlemler yapmak gerekiyor. İleride sorun çıkarmayacak tedaviler içinde şüphesiz kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik uyguluyoruz. Tedavilerin maliyeti yurt dışı ile karşılaştırıldığında oldukça hesaplı. Kliniğimize en fazla Almanya, Hollanda, Avusturya, İsviçre, Fransa gibi ülkelerden hasta gelmekte. Gerek estetik gerek cerrahi işlemlerde kalite ve süre olarak bu ülkelerin çok ilerisinde bir hizmet alan hastalar memnuniyetlerini dile getirdikçe çevrelerinden de yeni hastalar geliyor.
yapılamayan bir tedavi işleminiz mi var? Yoksa diş tedavinizi ücretsiz yaptırmak mı istiyorsunuz? Size İstanbul diş tedavilerini diş hastanelerinde hangi şartlar ile tedavi olabileceğinizi anlatmaya çalışacak, diş hastanesi İstanbul için bilgi vereceğiz.

İMPLANT FİYATLARI İSTANBUL TÜRKİYE

istanbul diş hastanesi

Özel kliniklerde implant fiyatını etkileyen faktörleri sıralamak gerekir ise:
  1. İmplant markası
  2. Kliniğin donanımı
  3. Uygulayan hekimin eğitimi
  4. Hekimin tecrübesi
  5. Cihazların bakımları
  6. Yardımcı personelin eğitimli olması
  7. Ödeme koşulları
  8. Vakanın zorluğu
  9. İmplant üzerine yapılacak protezin türü
  10. Anatomik zorluklar

Gibi birçok etken olduğunu görürüz. İstanbul gibi büyük bir şehirde uygulanan implant ücretleri ile Adıyaman gibi bir şehirde yapılacak implant fiyatları farklı olacaktır. İş yerinin kirası personelin yaşam giderleri yol yemek ücretleri gibi birçok farklılık olacaktır. Bu nedenle her ilde ve her yerleşimde kira ve genel diş kliniği giderlerinin farklı olduğunu da unutmamak gerekir. İmplant fiyatları ile ile ilgili bilgi için bağlantıya tıklayarak diğer bir yazımızı okuyabilirsiniz.

Diş Hastanesi İstanbul Sigortalı Hasta Bakmaz

Türkiye de  devletin sosyal güvenlik kurumu SGK ile anlaşmalı özel diş kliniği yoktur. Üniversite hastanelerine devlet hastanelerinden sevk alarak gidebilirsiniz.
İl özel idaresine bağlı ağız diş sağlığı polikliniklerinde de sıra alarak ve sosyal güvenceniz kullanılarak birtakım diş tedavilerini yaptırabilirsiniz.
Özel diş hekiminden hizmet alarak diş tedavilerinizi veya  diş protezlerini yaptırmak isterseniz ücreti bugünkü uygulamalar gereği sizin ödemeniz gerekmektedir. Devletten özel diş hekimi muayenehanesine veya özel diş kliniğine sevk verilmemektedir.
2022 yılında SGK anlaşmalı diş hekimi yoktur. Bu devlet politikası ile maalesef olamayacak gibi görünmektedir.
 İstanbul, Küçükçekmece, Florya, Avcılar, Bakırköy, Bahçelievler, Beylikdüzü, Halkalı, Büyükçekmece bölgesine yakın olan diş kliniğimde diş sevki ile tedavi yoktur. Diş hastanesi İstanbul olarak özel klinik ve diş hekimleri diş klinikleri ücretli hizmet vermektedir. Anlaşmalı diş kliniği sistemi sadece söylenti olarak kalmıştır.

Rate post

Rate post
Önceki YazıPorselen diş fiyatları
Sonraki YazıCam Fiber ile Diş Yapımı
16/06/2023

Zirkonyum Nasıl Bir Diş

Zirkonyum, son yıllarda diş hekimliğinde popüler hale gelen bir materyaldir. Estetik görünümü, dayanıklılığı ve biyouyumluluğu nedeniyle tercih edilen bir seçenektir. İşte zirkonyum...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon
09/06/2023

Çekilen Dişin Yerine İmplant Ne Zaman Yapılır?

Diş kaybı, estetik ve fonksiyonel açıdan sorunlara yol açabilir. Çekilen bir dişin yerine implant uygulaması, sağlıklı ve doğal bir gülümseme için en etkili çözümlerden...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon
09/06/2023

Senede Bir Kez Diş Kontrolü ve Diş Taşı Temizliği Neden Önemlidir?

Senede bir defa diş kontrolü ve diş taşı temizliği yapmanın önemini anlatma ihtiyacı duydum. Senede Bir Kez Diş Kontrolü ve Diş Taşı Temizliği Neden Önemlidir? Sağlıklı...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon

Yorum Yap