Kliniğimizde diş hekimliğinin çene cerrahisi, implant, ortodonti, kanal tedavisi, diş eti hastalıkları ve estetik diş hekimliği tedavileri uygulanmaktadır.

Son yıllarda özellikle Avrupa ülkelerinden diş tedavisi ve implant uygulaması için gelen hastalar artmıştır. İnsanlar haklı olarak diş tedavilerini hem ekonomik hem de kaliteli bir şekilde yaptırmak istiyorlar ve Türkiye’ye geliyorlar.

İstanbul’da Diş Yaptırmak

Öncelikle hastamızın kendi ülkesinde herhangi bir yerde panoramik röntgen çektirmesi ve bunu bize ulaştırması çok iyi olur. Ben bu röntgeninizi inceleyerek size teşhis ve tedavi planlaması konusunda tedavi taslak planı hazırlıyorum. Bu planla birlikte size fiyatlar ve ortalama tedavi süresi, hakkında da bilgi veriyorum.

Tedaviniz için ülkenizde sizi muayene eden doktorun hazırladığı taslak planı ve belirtilen tedavi süresi de önemli bir rehber olabilir. Size uygun tedavi planlarını Telefon görüşmesi ile size anlatabilirim.

Açıklayıcı görüşmenin ardından sizin için uygun olan tarihler için randevu belirleriz.

İmplant Tedavi Süresi

İmplant tedavisi için iki defa Türkiye’ye gelmeniz gerekiyor. İlk geldiğinizde bir hafta kalıyorsunuz. implantlar yerleştiriliyor. 5 veya 6 gün sonra ülkenize dönebilirsiniz.
İleri cerrahi olmayan işlemler için ve dikişleri yaşadığınız yerde aldırma durumunuz olduğunda 3. gün dönüşünüz için uygun olabilir. İmplant uygulaması sonrası, iyileşme süreci başlar. Bu nedenle 2-3 ay beklenmesi gerekir.
3 ay veya daha sonra geldiğinizde implant üzerine uygulanacak diş için iyileşme başlıkları takılır ve ölçü alımına hazır ise ölçünüz alınarak diş üretimine başlanır.

İkinci gelişinizde Türkiye’de kalacağınız toplam süre 8-10 günü bulabilir Türkiye’deki bu tedavi, konaklama, uçuş ve sağlık işlemleri sırasında tatilinizi de yapabilirsiniz.

Her bireyin ağız yapısı farklı olduğu için herkes için geçerli olabilecek bir süre verilmesi imkansızdır. İstanbul Korudent Diş Kliniğimde sizin de fikriniz alınarak size en uygun planalama yapılır. Onay verdiğiniz tedavi en özenli şekilde uygulanır.

Türkiye İmplant Fiyatı

Özellikle diş tedavilerinin Türkiye’de çok uygun fiyatlar ile yapıldığını bilmeyen yok artık. Pek çok yabancı ülke vatandaşı da diş yaptırmak için Türkiyeyi tercih ediyor. Çünkü hem kaliteli hem de ucuz fiyatlar ile iyi hizmet alıyorlar.

Kaliteli bir implantı Avrupa ülkeleri ve İngilterenin 1/4 fiyatı ile yaptırmak mümkün.

Türkiye implant fiyatları 400 € civarındadır. İmplant üzerine yerleştirilecek diş kaplaması da türüne göre 150-200 € gibidir. Ancak burada en önemli konu sizin için gerçekten hangi işlemlerin gerekli olduğu ve yapılacak işlemleri kimin hangi malzemeleri kullanarak uygulayacağıdır.

Yılların birikimi ile yurt dışından gelen hastalar ile bizzat ben ilgileniyorum. Size kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile kısa sürede vermeyi ilke edindim ve bunu başarıyoruz

Sizleri de diş sorunlarınızdan kurtulmanız için kliniğimize bekliyoruz.

Sayfanın başındaki linklere tıklayarak veya WhatsApp ile bana hemen ulaşabilirsiniz.

5/5 - (7 votes)