Türkiye’de Diş Yaptırmak

Dünya’nın farklı ülkelerinden bir çok insan diş tedavileri için Türkiye tercih ediliyor. 

Özellikle implant ve diş estetiği tedavileri için Türkiye’yi tercih edenlere baktığımızda tedavileri kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı buldukları için tercih ettiklerini görüyoruz.

Kliniğimizde 1992 yılından bu güne sorunsuz ve uzun kullanım ömrü olan diş yapımına verdiğimiz önem bizi sağlık turizminde öncü bir konuma taşıdı.

Yurt dışı hastalarıma daha iyi hizmet verebilmek için Atatürk Havalimanı yanında  Korudent© Diş Kliniği’ni 2014 yılında kurdum. Yurt dışından gelen hastalarım ile bizzat ben ilgilenmeye devam ediyorum.

Estetik Diş şeffaf plak ile ortodonti, zirkonyum diş kaplama, lamina
Estetik Diş şeffaf plak ile ortodonti, zirkonyum diş kaplama, lamina

Bu sayede kaliteli, uzun ömürlü ve sorunsuz diş tedavileri yapılıyor. 

Büyük diş hastanelerinde hekimlerin sürekli değişmeleri ve hastayı tam olarak sahiplenememeleri çok önemli bir problem. Hastanın tedavi planından işlemlerinin sırası ile yapılıp sorunsuz implant ve diş estetiği uygulamalarının tamamlanmasında her aşamada ben hasta ile birlikteyim. Bu sayede kaliteli, uzun ömürlü ve sorunsuz diş tedavileri gerçekleştire bilmekteyiz.

Yurt dışından gelerek diş tedavilerini Türkiye’de yaptırmak isteyenlerin ne istediklerini tam olarak anlayabildiğimizi düşünüyoruz.

 

4.6/5 - (21 votes)