Türkiye’de Diş Yaptırmak

Sadece Türk vatandaşları değil, Dünya’nın farklı ülkelerinden bir çok insan tarafından son yıllarda diş tedavileri için Türkiye ilk sırada tercih ediliyor. 

Binlerce hastanın Türkiye de diş tedavilerini yaptırması bir rastlantı değil. Özellikle implant ve diş estetiği tedavileri için ülkemizi tercih edenlere baktığımızda tedavileri kaliteli ve uygun fiyatlı buldukları için Türkiyeyi tercih ettiklerini görüyoruz. Kliniğimizde 1992 yılından bu güne sorunsuz ve uzun kullanım ömrü olan diş yapımına verdiğimiz önem bizi sağlık turizminde öncü bir konuma taşıdı.

Giderek artan yurt dışı hastalarıma daha iyi hizmet verebilmek için 2014 yılında İstanbul Küçükçekmece’de E 5 Cennet metrobüs durağı yanında  Korudent© Diş Kliniği’ni  kurdum.

Modern cihazlar ile donatılmış diş kliniğinde yurt dışından gelen hastalarım ile bizzat ilgilenmeye devam ediyorum.

Bu sayede kaliteli, uzun ömürlü ve sorunsuz diş tedavileri gerçekleştire bilmekteyiz. 

Estetik Diş şeffaf plak ile ortodonti, zirkonyum diş kaplama, lamina
Estetik Diş şeffaf plak ile ortodonti, zirkonyum diş kaplama, lamina

Büyük diş hastanelerinde hekimlerin sürekli değişmeleri ve hastayı tam olarak sahiplenememeleri çok önemli bir problem. Hastanın tedavi planından işlemlerinin sırası ile yapılıp sorunsuz implant ve diş estetiği uygulamalarının tamamlanmasında her aşamada ben hasta ile birlikteyim. Bu sayede kaliteli, uzun ömürlü ve sorunsuz diş tedavileri gerçekleştire bilmekteyiz.

Yurt dışından gelerek diş tedavilerini Türkiye’de yaptırmak isteyenlerin ne istediklerini tam olarak anlayabildiğimizi düşünüyoruz. Bu doğrultuda, hastalara gelmeden önce kendilerine yapılacak tedavi ile ilgili

  • Fiyat alternatifleri,
  • Diş yapım süresi,
  • Olası problemler ve çözümleri,
  • Geçici diş yapımı,
  • Kullanım ömrü,
  • Kalite güvencesi ve sertifikası.

gibi kendilerini güvenceye alabilecekleri bilgileri ve belgeleri sunmaktayız.