LAZER DİŞHEKİMLİĞİ

Diş çürüğü, diş eti hastalığı, çene kemiği kaybı veya diğer ağız sağlığı sorunlarınız varsa, Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya İstanbul Avrupa yakasındaki Korudent Diş kliniğinde ve sizin için burada. Genel ağız sağlığınızı iyileştirebilecek birçok prosedürü tamamlamak için devrim niteliğinde lazer diş hekimliği hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.. Hemen arayın veya çevrimiçi bir randevu alın.

00905493474347

Lazer Diş Hekimliği

Lazer diş hekimliği nedir?
Dişhekimliğinde lazer, çeşitli restoratif ve estetik ağız sağlığı tedavilerini tamamlamak için lazer enerjisini kullanır. Dr. Kızılkaya, diş çürüğü, diş eti hastalığı, aşırı hassas dişler ve yumuşak doku sorunlarını tedavi etmek için lazer kullanır.

Lazer diş hekimliğinin faydaları nelerdir?
Diş Dr. Kızılkaya lazer diş hekimliği ile aşağıdaki olanakları sunar:

  • İnvaziv prosedürler için azaltılmış ihtiyaç
  • Daha beyaz dişler
  • Acısız tedavi
  • Minimum veya sıfır kesinti
  • Azaltılmış ağız bakterileri
  • Artık (gummy smile ) diş eti ile gülümseme yok
  • Estetik açıdan hoş dişler ve gülümseme
  • Uyku apnesi nedeniyle azalan horlama
  • Lazer diş hekimliği, düşük komplikasyon riski ile olağanüstü hassasiyet ve doğruluk sunan devrim niteliğinde bir tedavidir.

Dr. Kızılkaya, çürümeyi, bakterileri ve hastalıklı yumuşak dokuları çıkarmak için lazer kullanabilir. Dişlerinizi beyazlatmak, diş eti çizginizi yeniden yapılandırmak,  ve gülümsemenizin görünümünü iyileştirmek için lazer diş hekimliği kullanabilir.

Lazer diş hekimliği benim için uygun mu?
Civelek, ağız sağlığı geçmişinizi görüştükten, belirtilerinizi gözden geçirdikten ve diş etlerinizi ve dişlerinizi muayene ettikten sonra lazer diş hekimliği adayı olup olmadığınızı söyler. İstediğiniz sonuç hakkında sorular sorar ve ağzınızdaki yapıların daha derinlemesine bir görünümünü elde etmek için gereken diş görüntüleme prosedürlerini önerir.

Lazer diş hekimliği sırasında ne olur?
Lazer diş hekimliği işlemleri sırasında rahat bir koltukta rahatlarsınız. Dr. Kızılkaya, herhangi bir rahatsızlık hissetmemeniz için tedavi bölgesini uyuşturur. Ayrıca rahatlamanıza yardımcı olacak bir sakinleştirici de sunar.

Çürük ve hastalıklı dokuları çıkarmak, dokuları onarmak ve diğer periodontal tedavileri çoğu durumda neşter gerekmeden verimli bir şekilde tamamlamak için bir lazer kullanır.

Tedavimden sonra ne beklemeliyim?
Lazer diş hekimliği prosedürlerinden sonra, tedavi bölgesinde bir miktar hassasiyet veya şişlik fark edebilirsiniz.  En iyi sonuçları almak için Dr. Kızılkaya’nın talimatlarını takip edin ve takip randevularınızı aksatmayı.

Lazer diş hekimliği hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sizin için doğru olup olmadığını belirlemek için hemen arayın veya bugün çevrimiçi bir randevu alın.

Rate hizmet