Halk Bankası Anlaşmamız iptal edilmiştir.

DÖVİZ KURLARINDAKİ ARTIŞ VE DİŞ TEDAVİ FİYATLARININ FAALİYETLERİ NEDENİ İLE BANKANIN BELİRLEDİĞİ TUTARLARDA HİZMET VEREMİYORUZ. 

 

Diş yapım fiyatları sigorta ve kurum ödemeleri ile karşılanmaya çalışıldığında modern ve kaliteli tedaviler mümkün olamıyor. Asgari ücret tarifesi üzerine fark ödeyerek iyi bir diş tedavisi yaptırmak mümkün. Siz yine de kurumun size ödediği miktarlar kadar malzeme ve hizmet almak isterseniz alabiliyorsunuz. Ancak zaman içerisinde ödemek istemediğiniz fark tutarının farkını görebilirsiniz.

İyi bir diş tedavisinin asla ucuz fiyat ile verilemeyeceğini her insan kendi mantık süzgeci sayesinde anlayabilir. İthal malzemeler. Giderek artan işçilik birim fiyatları nedeni ile kişiye özel yapılan diş tedavileri ucuz olamıyor. Döviz fiyatlarının her geçen gün artması kaliteli malzemelerin de fiyatını arttırıyor. Ancak kaliteli malzemelerin çeşitliliği kadar kalitesiz malzemeler de çoğalıyor. Çin ve uzak doğu pazarı her üründe olduğu gibi dental sektörde de ucuz malzeme ve ürünler çıkarıyor. Bunların kullanım ömrü ve biyolojik başarısı tartışmalı olsa bile piyasada rahatça satılıyor.

Anlaşma neticesinde Ziraat Bankası Mensupları ve yakınları tüm diş tedavisi hizmetlerimizden özel indirim avantajları ile faydalanabilecekler.

Eğer  Türkiye Telekom Vakfı üyesi yada yakınıysanız dental implant ve Ortodonti tedavileri hakkında bilgi almak için şimdi bizi arayın.

 

 

Rate post

Rate post
Önceki YazıKANAL TEDAVİSİ İSTANBUL
Sonraki Yazıİmplant Ömrü
Bego implant fiyatı
08/03/2022

Hangi İmplant?

İmplant Markası Önemli mi? Evet önemli. Bineceğiniz bir arabanın markası veya kullandığınız bir telefonun markası nasıl önemli ise implant markası da önemli. Araba mı araba. Aynı...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon
15/01/2022

ITI İmplant Hangi Ülkenin?

Strauman bünyesinde üretilen implant markalarından bir tanesi olan ITI implant ile ilgili bir hayli fazla soru alıyorum. Eski implant firmalarından birisi olan Strauman Group bünyesinde...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon
Diş estetiği ve gülüş tasarımı
24/05/2021

Diş Yaptırmaktan Korkmayın

Dişlerimiz sindirim sisteminin başlangıç noktasıdır ve en önemli görevi üstlenirler. Yediğimiz besinlerin kopartılması, parçalara ayrılması ve öğütülmesi görevini üstlenen sert...

Devamını Oku Zirkonyum Telefon

Yorum Yap