Türkiye’ye diş tedavisi için gelenhastalarımız için ” hızlı ve sorunsuz diş tedavileri ” uygulamak ana hedefimizdir.

Uygun fiyatlar ile en iyi kaliteyi bizden alabilirsiniz.

Estetik zirkonyum, laminate venner diş kaplama ve implant  uygulamaları ile hastalarımıza kaliteli-hızlı hizmet veriyoruz. İmplant uygulaması ile kendi dişleriniz gibi çiğnemenizi sağlıyoruz.

Tedavi Prensibimiz
“En iyi kaliteyi en uygun fiyatlar ile kısa sürede uygulamaktır”

Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

Türkiye’de Diş Tedavisi Uygulamaları Nasıl?

Uzaklardan gelip tedavi yaptırmak iyi bir araştırma yapmayı gerektirir.

Kaliteli implant & zirkonyum yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya 1992 yılından bugüne, bütün bilgi, deneyim ve tecrübeleri ile sizlere sorunsuz diş tedavileri uygulaması için yardımcı oluyor. Tedavi ihtiyacınız doğru bir şekilde tespit edildikten sonra, size özel tedavi planı yapılıyor.

Youtube kanalıma abone olduğunuzda diş sağlığı ile ilgili doğru bilgilere hızlı bir şekilde ulaşma imkanınız olacak. Yeni videolardan haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın.

Youtube kanalımın linki

Tedavi planınız ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre şekillendiriliyor.

  • Mevcut diş durumunuz belirlenir ve plan yapılır.
  • Türkiye’de kalma sürenize göre ayarlanır,
  • Her bütçeye uygun tedaviler,

Diş sorunlarınızın çözümü için akılcı ve bilimsel öneriler sunuyoruz.

Röntgen çektirmiş veya yaşadığınız ülkede muayene olmuş iseniz bize röntgeninizi WhatsApp ile veya mail ile gönderebilirsiniz. En kısa sürede size geri dönüş yapıp, tedavi süreciniz ile ilgili bilgi ” Diş Dr. Sertaç Kızılkaya ” tarafından verilecektir.

İstanbul Kliniğimiz

Diş tedavisi ile ilgili bütün işlemlerin yapıldığı modern tam donanımlı bir kliniğe sahibiz. Bütün cihaz ve ekipmanlar dünya diş hekimliği standartlarında en iyi sonuçları verecek şekilde seçilmiştir. Cihazların ve ortamın sterilizasyonu titizlikle yapılmaktadır.

Türkiye'de Diş
Türkiye’de Diş

Tedaviler konusunda bilgi ve tecrübe yetkinliği ileri seviyede olan hekimler tarafından uygulanmaktadır. Dijital panoramik diş röntgeni, apex locator, otoklav, fizyo dispenser, ağız içi kamera gibi yurt dışında birçok klinikte bir arada bulunmayan ekipmanlar ile sizlere en iyi tedavi hizmetlerini vermek amacındayız.

UYGULANAN DİŞ TEDAVİLERİ

İmplant Diş Yapımı

Hastanın yol ve konaklama masrafları ile birlikte diş tedavisi için harcayacağı para yurt dışında yaptıracağı diş tedavi fiyatından kat kat düşük olmaktadır. İmplant diş yapımı için de sizlere en iyi kaliteyi en uygun fiyatlar ile uyguluyoruz. Yaptığımız implantları sertifikaları ile barkodlarının bir örneğini size veriyoruz.

Uygun Fiyat ile Kaliteli Diş Yapımı Diş Hekimi Diş Dr. Sertaç Kızılkaya tarafından planlanıp uygulatılmaktadır.

Sağlıklı Estetik İmplant ve Zirkonyum Diş Kaplama ile gülümsemeniz için varız.

Kaliteli İmplant Tercihimiz Alman BEGO İmplant

Sorunsuz İmplantlar

Kaliteli implant markaları sorun yaşamak istemeyenler için ideal sonuca ulaşmayı sağlar. Macera yaşamamak için sadece kaliteli implant kullanılması yeterli değildir. Bu uygulamayı yapan kliniğin bilgi, tecrübe ve uygulamasının yeterli seviyede olması gerekir. Biz 25 yılı aşan klinik tecrübemiz ile sorunsuz diş tedavileri ile yurt dışından gelen hastalarımızın birinci tercihi olmaya devam ediyoruz.

Üretim yeri belli ve araştırma geliştirme birimleri ile yeniliklerin öncüsü olan implantlar sorunsuz implantlardır. İmplant tedavisini yurt dışında yaptırmak isteyenler için bu kaliteli implantların tercih edilmesi gerekir. Bizim tercihimiz Alman Bego implant. Sorunsuz ve kaliteli implant için Bego implantlar bütün ihtiyaçlara cevap veren kaliteli implantlardır. Fiyat olarak 400 € olan bu implant Avrupa ülkelerinde 1000 € dan pahalı olabilmektedir.

Uygulanan implant ile sorun yaşandığında tekrar Türkiye ye gelmesinin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Yurt dışında da sorun çözen diş hekimleri yok. Hasta için zaman ve para kaybına neden olacak problemlerin görülmeyeceği implant ve diş tedavileri uygulanmalıdır.

En Kaliteli İmplant Hangisi?

Tek bir cevabı olmasa da çok can alıcı bir soru. Hangi implant kaliteli dediğimizde işlem sırasında ve sonrasında sorun yaşamayacağınız implantlar kalitelidir. Diş hekiminin hata yapmadan uyguladığı implantlar kalitelidir. Sizin işlem sonrası yapmanız gerekenleri eksiksiz yaptığınız implant en iyi implanttır. Bego implantı 25 yılı aşan tecrübemiz ile sorunsuz uyguluyoruz.

Uygun ve kaliteli implant dediğinizde yani ucuz ve kaliteli implant kastediliyor ise bunu biz de sizin için araştırdık. Çok ucuz fiyatlı implantların kalitesinde sorunlar olduğunu biliyoruz. Uzak Doğuda üretilen implantlar ile sorun yaşayan birçok klinik ve insan var. Bu nedenle üç kuruş fazla olsun kaliteli olsun prensibi ile hareket ediyoruz.

Kaliteli implant fiyatları ile kalitesiz implant fiyatları üreticide fark eder. Ama iş uygulamaya geldiğinde bazen kalitesiz implant markalarının yüksek fiyatlar ile uygulandığını da görüyoruz. Kliniğimizde böyle bir durum ile karşılaşmayacağınızın garantisi vardır. 400 € olan implant ücreti ile birlikte üzerine yapılacak diş kaplama veya diş protezi bilgisini almak için bizimle iletişim kurmanız gerekiyor. Her implant üzerine yapılacak protez, kaplama, köprü uygulaması farklılık göstermektedir. Ortalama bir tutar için implant ve üzerindeki tek diş zirkonyum kaplama fiyatını toplam 600 € olarak düşünebilirsiniz.

Estetik Diş Tedavileri

Ön bölge estetik diş kaplamalarda artık porselen kaplama kullanılmıyor. Uzun ömürlü ve güzel ön diş kaplamalar için zirkonyum diş kaplama ve laminate veneer uyguluyoruz. E-max ile tam seramik uygulamalar hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Sağlıklı estetik zirkonyum diş kaplama ile rahatça gülümsemek mümkün. Size 1 hafta içerisinde sağlıklı ve estetik diş kaplamaları uygulayabiliyoruz. Diş estetiği için doğal görünümlü zirkonyum diş kaplamalar ve laminate veneer uygulama örneklerin resimlerini isteyebilirsiniz.

Sağlıklı Estetik İmplant ve Zirkonyum Diş Kaplama ile gülümsemeniz için varız.

Sağlık turizmi ile ilgili seneler önce verdiğim bir röportaj videosunu izlemek isterseniz aşağıda yer veriyorum. Sadece diş tedavisi için değil saç ekimi, göz tedavisi ve estetik plastik cerrahi işlemler için ülkemize dünyanın dört bir yanından hastaların geldiğini biliyoruz.

4.9/5 - (13 votes)